Księga Gości - koniec roku 2006
pierwsze dni działania strony Zielonej Gałązki.

Zielona Gałązka dnia 24.12.06 16:38
Witam moich Przyjaciół, bliskich i dalekich znajomych oraz uczniów. Cieszę się, że mogę Wam podarować na Gwiazdkę swoją stronę. Wymaga ona jeszcze wiele pracy, ale już od stycznia 2007 będzie taka, jak ją sobie wyobrażam.

Skrzat Ro...
zielony_skrzat@o2.pl dnia 24.12.06 18:24
Trudne życiowe chwile trwają niekiedy latami, a pomiędzy nimi zdarzają się te, zbyt krótkie, dla których jednak warto żyć. Spotkanie Ciebie Reniu jest dla mnie właśnie taką chwilą. Dziękuję za wszystkie listy pełne wrażeń i dobrego serca. Teraz dzięki tej witrynie będę mógł przeżywać ponownie Twoje podróże i wracać do nich jak na ulubiony film. Wszystkiego najlepszego Reniu.

Paulik Ferenc
paulikf@interware.hu dnia 24.12.06 19:52
Cześć Reniu! Między świętami lub w styczniu będę miał więcej czasu i jeszcze raz przeglądam Twoje zdjęcia ze świata. Są piękne i dobrze je robisz. Jest Adwent i życzę Ci naprawdę przyjemnego i radosnego święta. Kellemes Karácsonyi ünnepeket és boldog Újesztendőt kívánok sok szeretettel - Feri.

Bolo :-)
boltur@interia.pl dnia 25.12.06 10:20
Hej Reniu, Renatkooo:-) Dziekuje za pamięć i ten znów artystyczny list. Pięknie to robisz. Pomyślności życzę na dziś i zawsze. Twój wielbiciel Bolo.

marek-cygan
marus54@tkchopin.pl dnia 25.12.06 20:31:21
Witaj Renatko! Mile mnie zaskoczyłaś. To dobrze, że w końcu jest strona. Treść i forma Twoich reportaży świadczą o tym, że masz talent. Wiesz Ty i wiem ja o tym, wie też pewnie więcej ludzi. Wiesz co pokazać, wiesz jak zainteresować czytelnika, żeby słuchał z otwartą buzią. Musisz go pielęgnować. I musisz pokazywać światu to, co widziałaś, co Cię intrygowało, co powodowało drżenie serca. Będę tu częstym gościem. Pozdrawiam, marek-cygan.

Maryla
mlezanska@op.pl dnia 25.12.06 20:35
Renatko, Przyjaciółko kochana... Jeszcze tutaj podziękuję dobrym Aniołom za to, że skrzyżowały nasze drogi... Życzę Ci, abyś zawsze umiała patrzeć na świat i ludzi tak pięknie, jak teraz...:) Niech wszystkim tym, których los zetknie z Tobą, udzieli się Twój optymizm, Twoja radość! Dziękuję Ci za wspaniały prezent na gwiazdkę :) Stronka jest cudna i obiecuję zaglądać tu często. Powodzenia!

Anna
galkop21@vp.pl dnia 25.12.06 23:05
Dziękuje bardzo !! SERDECZNIE DZIĘKUJE ZA ZAPROSZENIE.

Mark
Syzyf@gmx.at dnia 26.12.06 10:02
Hej, Dzieki za zyczenia swiateczne,Tobie rowniez Wesolych swiat, bys mogla zrealizowac w tym nowym roku wszystkie swoje plany,osobiste rowniez,w tym poznawaniu swiata,lub by o nim zapomniec,nie nalezy tracic z oczu samej siebie. Spelniaj sie dalej w tym co lubisz. Pozdrowienia.

Aneta Puchalska-Bożić
jadrananeta@interia.pl dnia 26.12.06 11:58
Witam Cię Renatko ! Dziękujemy za życzenia pozdrawiamy Cię bardzo serdecznie. Łza kręci mi się w oku jak czytam Twoje reportaże, są piękne. Cieszę się że masz już swoją stronkę. Buziaczki trzymaj się ciepło... Aneta i Andrea.

tees
tpodzielska@interia.pl dnia 26.12.06 02:07
Clapton na stronie.... Moj idol od zawsze.. Wpisuje sie korzystajac z goscinnnosci Wlascielki. Galazko.... Wszystkim Twoim Gosciom i Tobie .... Milych, spedzonych z najblizszymi Swiat Bozonarodzeniowych.. Pamietajcie o niektorych z daleka ...

Maria...zielonooka-43
mariad43@wp.pl dnia 27.12.06 19:19
Zielona Gałazko super stronka dziekuje Tobie i rowniez zycze z calego serduszka spełnienia marzeń i tego, czego sobie sama życzysz.

Leonard
leonard18@wp.pl dnia 28.12.06 12:19
Kiedy myślę o Tobie Reniu - ZIELONA GAŁĄZKO, to nie potrafię uporządkować moich emocji, zachwytów i podziwów. No bo co bardziej w Tobie Reniu podziwiać? Urodę którą mnie i jak mniemam innych zachwycasz. A może zdolności plastyczne, pedagogiczne, czy wreszcie podróżnicze pasje. Dziękuję Bogu, że dał nam Ciebie i nich Pan błogosławi Ci w każdej dziedzinie życia! Lubimy odjechać w nieznane, opuszczać nagle miejsce, w których zawsze przebywamy. I chociaż jedni z nas podróżują tylko w marzeniach, inni do osiedlowego sklepu, czy kościoła, a mniejszość tylko na odległe kontynenty, to dla wszystkich podróżowanie potrzebne jest jak głęboki sen, jak oddychanie. Dziękuję Ci Reniu, że za Twoim udziałem podróżujemy do dalekich krajów, nie wychodząc z domu. Leonard Jaworski

Zielona Gałązka dnia 28.12.06 21:45
Dziękuję Wszystkim moim Gościom za bardzo życzliwe wpisy do Księgi. One dodają mi skrzydeł i są najpiękniejszą nagrodą za moją pracę. Dla Was to wszystko robię, aczkolwiek nie przeczę, że opisywanie wrażeń z moich eskapad sprawia mi wielką frajdę. Przyjemnego wieczoru życzę wszystkim odwiedzającym tą stronę:):)

Monia:)
westminsters@interia.pl dnia 29.12.06 02:15
Ciociu Reniu!!! Dla niektórych, Twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają... Każda przeżyta chwila, w czytaniu Twoich reportaży ma swoje znaczenie, bo bez niej nie bylibyśmy tymi, którymi jesteśmy... Dziękuję Ci za to, że jesteś... że Twoje mądre słowa są ozdobą ust.. Ciociu, Twoja teraźniejszość, to co robisz, staje się za każdym razem miłym wspomnieniem i zapisuje się na kartach przyszłości. W chwilach zatracenia wiary w siebie, mogę bez przeszkód powiedzieć: "wiem, że jest ktoś kto mnie lubi i wierzy we mnie niezależnie od tego, co mi wychodzi źle", bo jedyne dwie rzeczy, które czynią nas szczęśliwymi to wiara i miłość... przez to człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia. Życzę Ci Ciociu spełnienia marzeń... najskrytszych, niech będą realne i jasne, marzenia spełniają się często, niech spełnią się też Twoje własne, oraz radości też życzę Ci tyle, by Twoją twarz uśmiech zawsze zdobił, a jeśli się czasem zasmucisz, to tylko na krótką chwilę:) Jesteś przykładem osoby, która pragnąc czegoś bardzo dostaje niewidzialnych skrzydeł, które niosą ją do celu, dzięki czemu każdy umysł jest sezamem mądrości, a Ty znasz sposób otwierania tego skarbca... Aby każdy dzień dodawał Ci sił do tworzenia wszystkiego co robisz z pasją, jasnych i prostych dróg w zdobywaniu kolejnych szczytów!!! Dobrych ludzi nikt nie zapomina! Pamiętam i dziękuję - Monika:)

Zielona Gałązka dnia 29.12.06 20:15
Dla niewtajemniczonych dodam, że wpisująca poniżej zdania Monia była przez kilka lat moją ulubioną uczennicą, a niedawno postanowiłyśmy bardziej się spokrewnić i jestem dla niej ciocią. Konsultacje matematyczne kontynuuje teraz u mnie jej brat Miłosz, uczeń bardzo dobry w matematyce, stąd konsultacje, a nie korepetycje. Dziękuję Ci Moniu za ciepłe słowa. Mam nadzieję, że w tym roku, również będziemy miały te same kalendarze TENO i oprócz zielonego koloru - wiele wspólnych tematów poza matematycznych:)

Insiera...
kasia0108@interia.pl dnia 30.12.06 00:32
Reniu? I co ja mam Ci powiedzieć? Szukam słów i nie wiem, gdzie je znaleźć, by mogły choćby w części określić to, co czuję. Już trzy godziny siedzę na Twojej stronce! Z ogromną ciekawością oglądam zdjęcia i czytam opowieści. Znam już Twoje reportaże z podróży po Peru i Australii, z uroczystości Wielkiej Nocy w "Piwnicy pod Baranami" i na pewno poznam wszystkie, bo moja ciekawość jest ogromna. Jesteś wspaniałą kobietą Renatko! Dziękuję Ci za cudowna porcję wrażeń i pozdrawiam Cię miło! Korzystając z pobytu u Ciebie pozdrawiam również Twoich Gości. Zbliża się noc sylwestrowa, więc życzę Tobie Zielona Gałązko i Twoim sympatycznym Gościom, szampańskiej zabawy i Szczęśliwego Nowego 2007 Roku! :)

Maryla
mlezanska@op.pl dnia 30.12.06 01:22
Renatko, życzę Ci z całego serca, aby Rok 2007, był dla Ciebie tak samo owocny jak ten, który właśnie się kończy... no i oczywiście spełnienia marzeń :))) Przesyłam również życzenia dla Twoich Gości. Szczęśliwego Nowego Roku!

Ania
SMK@interia.pl dnia 30.12.06 14:40
Witaj Zielona Gałązko! Mam na imię Ania. Jestem dobrą znajomą Insiery, która mi o Tobie dużo opowiedziała i pokazała Twoje piękne i ciekawe reportaże. Myślę, że się o to na nią nie pogniewasz? Ja także uważam, że jesteś wspaniałą kobietą, która potrafi przekazać innym, to co w życiu przyszło jej przeżyć pięknego. Pozdrawiam Cię serdecznie i w Nowym 2007 Roku życzę wszystkiego co Najlepsze i Najpiękniejsze. Pozdrawiam również Twoich Szanownych Gości, życząc zdrowia i szczęścia w nadchodzącym roku.

Zielona Gałązka dnia 30.12.06 21:21
Witam Cię Aniu na mojej stronie. Czuj się tu, jak u siebie w domu. Twoja przyjaciółka Insiera, inspiruje mnie do podejmowania kolejnych kroków, ale nasz wspólny projekt jest jeszcze w sferze tworzenia, więc tymczasem nie zdradzę, w czym rzecz:) Ciepło Cię pozdrawiam:)

Zielona Gałązka dnia 31.12.06 12:47
Wszystkim Gościom życzę wspaniałego Nowego 2007 Roku.. Młodzieńczego entuzjazmu i radości wszelkiej.. Miłości w Rodzinie i życzliwości otoczenia. Aniołów na swej drodze i mądrych wyborów. Satysfakcji z tego co robicie i kim jesteście dla innych.. Pogodnych poranków i wielu dni Szczęścia I spełnienia marzeń.. Słońca w sercu i na niebie.. Jasnych celów i prostych dróg :):)

rumuński wieśniak
szyna69@interia.pl dnia 31.12.06 15:53
Witaj Reniu, przyjaciółko moja kochana. Bardzo podoba mi sie twoja strona. Cieszę sie, że teraz wszyscy mogą zobaczyć Twoje niepowtarzalne reportaże. Wszystkiego najlepszego w nowym 2007 roku. Życzę Ci reportażu z koncertu Dream Theater i wyprawy do Meksyku. Jestes wielka.0
0
0
0